"Dünya için üretiyoruz.."

Makel Şirketler Grubu, 2015 yılının birinci dönemini kapsayan kampanyasına gösterdikleri katılım sonucunda 130 misafirini  Tayland’ın rüya kenti  Pattaya’da ağırladı.

 Pattaya, dünyanın her tarafından turist ziyareti alan, Tayland’ın üst düzey tatil beldelerinin başında geliyor. Sunduğu eğlence ortamları, su sporları ve çevredeki adalara düzenlenen ziyaretler ve benzersiz gece hayatı ile ziyaretçilerinin gönlünde taht kurmaya devam ediyor. Makel bu yıl da geleneği bozmadı ve muhteşem bir kampanya fırsatı ile Tayland gezisi organize etti. 

Yoğun talep alan kampanya sonunda Taylan gezisine bu yıl 130 kişi katıldı. Oldukça hareketli geçen gezi toplam 3 ayrı grupta yapılabildi. Makel müşterileri sunulan programdan, otelden ve en önemlisi kendilerine gösterilen ilgiden çok memnun kaldıklarını söylediler. 13-21 Mayıs, 18-26 Mayıs ve 25 Mayıs-02 Haziran tarihlerinde düzenlenen seyahatler mutlak müşteri  memnuniyeti ile sonuçlandı. Tropik bitki örtüsü ve okyanus denizinin eşsiz güzelliğinde ve eşsiz lezzetlerin bir arada sunulduğu özel mekânlarda bulanan Makel misafirleri keyifli anlar yaşadılar. 

Tayland’a gerçekleştirilen THY uçuşu sonrasında ilk gece konaklama ve akşam yemeğinin ardından sonra ilk gün Pattaya açıklarında yer alan Mercan Adasına gidildi. Deniz kum ve güneşin keyfini çıkaran Makel misafirleri inanılmaz güzelliklere sahip, doğa harikası Mercan Adaları’nda dünyanın nadide Turkuaz renkli denizinde yüzme imkânı buldular. 

Ertesi gün akşam Tayland’ın efsane Alcazar Cabaret Show’una katılan misafirler burada gösterilen performansa hayran kaldılar. Pattaya’nın Sattahip bölgesinde bulunan dünyacı ünlü Nong Nooch Botanik Bahçesi de ziyaret edilen önemli noktalar arasında yer aldı. Toplam 500 dönümlük arazi üzerine kurulmuş olan Botanik Bahçesinde yetiştirilen binlerce çeşit bitkiyi görme şansına sahip olan botanik bahçesinde çeşitli fil şovlarıyla beraber Thai kültürünü tanıcı aktivitelerini de izleme imkanı buldular. Tayland seyahatinde Bangkok günübirlik ziyaret edilen yerler arasında arasındaydı. Makel Bayilerinin Tayland - Pattaya gezisi, katılımcıların büyük memnuniyeti ile sona ererken, bayiler bu tarz kampanyaların moral ve motivasyonu arttırdığını belirttiler. 

Posted by Atilla Monday, June 29, 2015 10:37:00 AM

Haberler

Duyurular

Neler Yeni