"Dünya için üretiyoruz.."

2014 kampanyası çerçevesinde Ocak ayında toplam 130 kişiyi ağırlayan Makel Şirketler Grubu 15 gün boyunca misafirlerine unutulmaz anlar yaşattı. 

Makel Şirketler Grubu, 2014 Yılı “Makel’den İste Gerçek Olsun” kampanyası dahilinde katılım gösteren Ana bayi ve Bayilerini Tayland’in rüya kenti  Pattaya’da ağırladı. Toplam 130 misafirini Ocak ayında 15 gün boyunca 2 ayrı grup halinde konuk eden Makel, iş ortakları ile birlikte keyifli zamanlar geçirdi.

12-20 Ocak ve 19-27 Ocak 2015 tarihlerinde iki ayrı grup halinde yapılan geziye Türkiye genelinden 135 bayi katıldı. Profesyonel rehberler eşliğinde seyahatlerine başlayan Makel Bayileri, gezi sırasında inanılmaz güzelliklere sahip, doğa harikası Mercan Adaları’nda dünyanın nadide Turkuaz renkli denizinde yüzerek, birbirinden güzel lezzetleri tatma fırsatı buldular.

 

 

Tropik bitki örtüsü ve okyanus denizinin eşsiz güzelliğinde ve eşsiz lezzetlerin bir arada sunulduğu özel mekânlarda alınan akşam yemeklerinde keyifli anlar yaşandı, dostluklar pekiştirildi. 

Makel Bayilerinin Pattaya gezisi, katılımcıların büyük memnuniyeti ile sona ererken, bayiler bu tarz kampanyaların moral ve motivasyonu arttırdığını belirttiler.

 

2015 birinci dönem kampanyası çerçevesinde Mayıs ayında yeniden bir araya gelmeyi hedefleyen bayiler, Makel yetkililerine şimdiden yerlerini ayırtmayı başladı. 

Posted by Atilla Friday, March 06, 2015 4:15:00 PM

Haberler

Duyurular

Neler Yeni