"Dünya için üretiyoruz.."

Şalt ve endüstriyel ürünlerde yılın ikinci yarısından itibaren atağa geçen Makel, bayilere ve bayi müşterilerine yönelik tanıtım çalışmaları başlattı. İlkini İzmir ana bayisi Sinada Kablo Aydınlatma ve Elektrik ile start veren Makel 2014 yılında da çalışmalarına aynı hızla devam edecek.

Şalt ve endüstriyel ürünlerde satış stratejisini baştan sona yenileyen ve müşteri talepleri doğrultusunda ürün çeşitliliğini arttırmak için kolları sıvayan ve birçok ürünü 2014 yılı başında pazara sunmak için hazırlıklarını tamamlayan Makel yılın ikinci yarısından bu yana gerçekleştirdiği faaliyetler ile de dikkat çekiyor.

Anahtar ve priz ürünlerinin yanı sıra ürün yelpazesi içinde yer alan şalt ve endüstriyel ürünleri daha yakından tanıtmak için bir dizi eğitim seminerlerine başlayan Makel ilk olarak Afyon Korel Termal Otel’de İzmir ana bayisi Sinada Kablo Aydınlatma ve Elektrik’in müşterilerine yönelik bir tanıtım gerçekleştirdi. Tanıtım seminerine 50 kişi katılım gösterdi.

 

Toplantı öncesi hoş geldiniz konuşması yapan Makel Şalt ve Endüstriyel ürünler  Satış Müdürü İmdat Kalemci Makel’i tanıtan kurumsal sunumun ardından 2014 yılı satış ve pazarlama stratejileri hakkında müşterilere bilgiler aktardı.

Tanıtımda Makel Şalt Ürünleri Teknik Müdürü Ergin Sayın tarafından şalt ve endüstriyel ürün gamı içerisinde yer alan otomatik sigorta, (3-6-10 kA) kaçak akım sigorta koruma şalteri, kompakt şalter, kaçak akım korumalı kompakt şalter, reaktif güç kontrol rölesi (Voltmetre, Multimetre) ürünleri hakkında bilgiler aktarıldı. Oldukça ilgi gören sunumda müşterilerin soru-cevap ile konuya interaktif olarak dahil olmaları ilgiyi arttırdı2014 yılı başından itibaren ürün ailesine katılacak olan yeni seriler hakkında da bilgilerin verildiği  sunumda kontaktörler, kompanzasyon kontaktörleri, motor koruma şalterleri ve termik röle tanıtımları yapıldı. Tam gün süren eğitim sonunda Sinada Kablo Aydınlatma ve Elektrik ile Makel yöneticileri müşterileri ile akşam yemeğinde bir araya geldi.

Makel tarafından yapılan açıklamada şalt ve endüstriyel ürünlerdeki çalışmalarla birlikte eğitim ve tanıtım seminerlerinin de 2014 yılında toplam 20 il ile devam edeceği bildirildi. 

Posted by Atilla Monday, November 18, 2013 11:09:00 AM

Haberler

Duyurular

Neler Yeni