"Dünya için üretiyoruz.."

MAKEL Şirketler Grubu, 14-17 Mayıs  tarihleri arasında Irak’ın Erbil kentinde düzenlenen 8. Erbil Uluslar arası Yapı-İnşaat Fuarı’na katıldı.

 Irak’ın kuzey bölgesel yönetiminin başkenti olan Erbil aynı zamanda ticari hayatın da kalbi durumunda. Son yıllarda savaş sonrası gösterdiği ekonomik gelişimle tüm dikkatleri üstüne toplayan Erbil otel ve konut inşaatleri ile her geçen gün büyümeye devam ediyor.

 Bu amaçla düzenlenen ve Irak’ın en büyük uluslar arası yapı ve inşaat fuarı özelliğine sahip “Erbil Building 2014” Fuarı’na katılan Makel, 25 metrekarelik stantı ile Anahtar prizden, sayaç ürünlerine, aksesuar ve grup prizden, akıllı ev ve otomasyon sistemlerine kadar bir çok kategoride ürünlerini sergiledi.

 

 

 

Beklentinin üstünde oldukça yoğun geçen görüşmelerde bölge işadamlarının Türk ürünlerine karşı ilgisinin yüksek olduğu gözlendi. Özellikle proje firmaları, inşaat firmaları ve elektrikçilerin standı yoğun bir şekilde ziyaret ettiğine dikkat çeken Makel yetkilileri, anahtar ve priz ürünlerinde lüks segmente olan ilginin yoğun olduğunu, bu anlamda Makel’de yer alan Cellia ve Lumia ürünlerine ilgi olduğunu söylediler.

 

Proje bazında Makel ile akıllı ev sistemleri konusunda da görüşmeler yapan Irak’lı işadamları Makel teknolojisine ve ürünlerine hayran kaldılar. 

Posted by Atilla Wednesday, May 28, 2014 10:57:00 AM

Haberler

Duyurular

Neler Yeni