"Dünya için üretiyoruz.."

CNR ‘da 26-29 Eylül tarihleri arasında düzenlenen Best 2013 Fuarı’na katılan Makel, akıllı ev sistemlerine yönelik hazırladığı simülasyon evi ile büyük gördü.

 

Bina ve Akıllı Ev ve Otomasyon Sistemlerinin sergilendiği Best Fuarı’na 180 m2 lik standı ile katılan Makel, müteahhitler, proje firmaları, mimarlar ve çeşitli kuruluşlara ait firma temsilcileri tarafından ziyaret edildi.  

Best Fuarı’nda Makel, her yıl gittikçe gelişen geniş ürün gamında yer alan anahtar-priz, lüks seri anahtar-priz serileri, grup priz, sigorta, sigorta kutusu, elektronik sayaç, GSM/GPRS Modem, reaktif güç röleleri, Şok Korumalı Grup Priz, Aksesuar, Kaçak Akım Korumalı Kompakt Şalterler (3kA-6kA ve 10kA), aksesuar, Kaçak Akım Korumalı Kompakt Şalterler ve Panelmetre ürün gruplarının tümünü sergilerken, 2013 yılında MAKEL,  ürün gamına yeni eklenen akıllı ev otomasyon sistemleri “ Smart home ’’ ürünlerinin tanıtımını yaptı.

Sürekli yenilenen ve gelişime açık yeni ürün ve hizmet odaklı şirket kimliği ve standa ziyarete gelen misafirlere gösterdiği ev sahipliği örneği ile fuarın odak noktası oldu. Fuarın ana teması çerçevesinde akıllı ev otomasyon sistemlerini, özel olarak hazırladığı 20 metrekarelik simülasyon evde tanıtan Makel ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü. Aydınlatmadan ısıtma-soğutmaya, perde – jaluzi kontrolünden TV ve internete kadar bir evin içinde yer alan tüm fonksiyonları I Pad – I Phone (IOS) veya android sistemler üzerinden kontrol etme imkanı veren sistem, Makel tarafından Smarthome markası ile sunuluyor.

 

Yeni ürün  ‘’ SMART HOME Akıllı Bina Otomasyonu Sistemleri

Makel yeni “Smarthome” akıllı bina otomasyonu sistemleri ürünlerinin tanıtımının simülasyon ev ile ziyaretçilerin beğenisini topladı.

 

Makel’in yeni ürünü Smarthome ile yaşanılan tüm mekânlarda hem teknolojiyi en üst seviyede kullanıp hem de enerji maliyetlerini denetim altına almak artık çok kolay.

Zekâ ve fonksiyonelliğin bir arada olduğu çözümleri üretmeye devam eden Makel, “Smarthome” ile akıllı bina teknolojisi ürünleri, global bir standart olan KNX normları ile sunuyor. KNX dünya çapında 250’yi aşkın üretici tarafından kullanılıyor.

 

Makel Smart Home ile her şey mümkün…

 

Makel Smart Home, sensörlerle, pencere-kapıları izleme, yeraltı otoparklarını kontrol etme, sorun bildirimleri alma, enerji yönetimi, aydınlatma yönetimi, kriz yönetimi ve benzeri birçok iç ve dış etkene bağlı durumu senaryolarla izleme altına şansı veriyor. Sisteme PDA, PC veya touchscreen üzerinden erişmek ve konfigüre etmek mümkün. Ofislerde, otellerde, plazalarda, apartmanlarda, villalarda kısaca yaşanılan tüm mekânlarda hem teknolojiyi en üst seviyede kullanıp hem de enerji maliyetlerini denetim altına almak kolaylaşıyor

Posted by Atilla Friday, October 11, 2013 5:08:00 PM

Haberler

Duyurular

Neler Yeni