"Dünya için üretiyoruz.."

Bu yıl 26-30 Kasım tarihleri arasında 15. ‘si gerçekleştirilen Müsiad Uluslararası Fuarı’na katılan Makel Şirketler Grubu 230 metrekarelik standı ile göz doldurdu.

Bu yıl 15.’si düzenlenen Müsiad Uluslararası Fuarı’na 230 m2’lik alan üzerine kurulu standı ile katılan Makel Şirketler Grubu, yurtiçi ve çeşitli ülkelerden katılan  işadamlarını ağırladı.  

Sürekli yenilenen ve gelişime açık yeni ürün ve hizmet odaklı şirket kimliği ve standa ziyarete gelen misafirlere gösterdiği ev sahipliği örneği ile fuarın odak noktası şirketleri arasında yer alan Makel fuar süresince yerli ve yabancı birçok kişiyi ağırlama imkanı buldu. Makel ziyarete gelen tüm heyetlere ürünleri ve yurtdışı operasyonları hakkında bilgi verdi. Stant’ta yer alan ürünlerin yanı sıra Makel Akıllı Ev Otomasyon Sistemleri’nin tanıtımı için oluşturulan özel odayı ziyaret ederek bilgi alan misafirler akıllı ev teknolojilerine, şalt ve endüstriyel grubu ürünlerine yoğun ilgi gösterdiler. Müsiad Başkanı Nail Olpak da Makel standını ziyaret ederek ürünler hakkında firma yetkililerinden kısa bilgiler aldı.

Şalt ve Endüstriyel Ürünler’ de Makel Atağı

Anahtar ve prizin yanı sıra özellikle Şalt ve Endüstriyel ürünlerde atağa geçen Makel, şalt ürün grubuna eklediği yeni ürünler ile pazarda dikkat çekiyor. Müsiad Fuarı’nda i ürünlerini sergileyen Makel şalt ürün grubunda standa gelen ziyaretçilere yeni ürünleri hakkında birçok bilgiler aktardı.

Fuar’ın Gözdesi yine ‘’ SMARTHOME Akıllı Bina Otomasyonu Sistemleri “

Makel yeni anahtar-priz serisi “Smarthome” akıllı bina otomasyonu sistemleri ürünlerinin tanıtımının yapıldığı örnek oda demonstrasyonu ile ziyaretçilerin beğenisini topladı.

Makel Smarthome ürünleri teknolojiyi en üst seviyede kullanıcılarına sunan Makel esneklik, konfor, güvenlik ve enerji verimliliği konularında global çözümler sunuyor.

Zekâ ve fonksiyonelliğin bir arada olduğu çözümleri üretmeye devam eden Makel, “Smarthome” ile akıllı bina teknolojisi ürünleri, global bir standart olan KNX normları ile sunuyor. Makel Smarthome Akıllı Ev ve Otomasyon Sistemleri konusunda yerli ve yabancı birçok firma özel oluşturulan demo alanı “Özel Ev” içerisinde sunumu dinleyerek bilgi aldılar. Konusunda uzman Makel yetkilileri özellikle projelerde kullanmak üzere bilgi almaya gelen firmalara gerek ürün gerekse de proje uygulamaları bazında sunabilecekleri çözümler hakkında bilgi verdiler. 

Posted by Atilla Wednesday, December 17, 2014 8:25:00 AM

Haberler

Duyurular

Neler Yeni