"Dünya için üretiyoruz.."

Frankfurt Messe tarafından “En İyi Stand Dizaynı” ödülü kazanan Makel Şirketler Grubu, yeni standı ile fuarın gözdesi oldu. Modern tasarımı ile dikkat çeken Makel standında yetkililer  Moskova’da mevcut bayilerinin yanı sıra birçok yeni müşteri ile de görüşme fırsatı elde etti.

Elektrik malzemeleri sektöründe Rusya’da önemli bir güce sahip Makel Şirketler Grubu 11–14 Kasım 2014 tarihleri arasındaRusya’nın aydınlatma ve yapı alanında en büyük fuarı olarak kabul edilen Interlight Fuarı’na katıldı.  Moskova’nın Expo Center Fuar Merkezinde gerçekleştirilen fuara yeni tasarımlı farklı tarzda bir stant ile katılan Makel Şirketler Grubu, ürün sunumu ve stant görselliği  ile ziyaretçilerden tam not aldı. Makel stant tasarımı ile Frankfurt Messe tarafından “En İyi Stand Dizaynı” ödülü kazandı.

 

Anahtar – Priz ürünlerinden Akıllı Ev Otomasyon Sistemlerine kadar tüm ürün kategorilerinin sergilendiği fuarda önemli iş bağlantıları sağlandı ve karşılıklı görüşmeler yapıldı. Rusya’da sektöründe tanınan ve ülkenin en iyi iş ortakları ile birçok ürün grubunda çalışan Makel Şirketler Grubu, bayi ve bayilerinin müşterilerini fuar süresince çok özel bir ortamda ağırladı.

 

Fuarla ilgili bir açıklama yapan Makel Şirketler Grubu Satış ve Pazarlama Direktörü Serkan Emsal 1990’lı yılların başından bu yana Rusya pazarında önde gelen markalar arasında olduklarını vurgulayarak “ Makel markası kalitesi, estetiği ve ülkenin her yerine ulaşan dağıtım ağı ile Rus tüketicilerin güven duyduğu bir marka olmuştur. Makel olarak bir yandan ürün gamımızı sürekli genişletirken, diğer yandan da Rusya’da pazarlama çalışmalarımıza ağırlık veriyoruz.                                            Ürün gamımız ile Rusya pazarının en önemli ve güvenilir markası olmak hedefimize hızla yürüyoruz. Ülkenin her bir noktasına ulaşan pazarlama ekibimiz, markamızın var olan bilinirliğini daha da artırmak üzere yeni stratejiler geliştiriyor. 2015 yılında yeni ürünler ve kategoriler ile ağırlığımızı hissettireceğiz.” dedi. Emsal söyle devam etti :  “2015 yılı için planladığımız tüm aksiyonlar ile Rusya’da markaya yönelik talebin artmasını sağlayacağız. Rusya’ya ilk giren Türk firması olarak geçmişte çok önemli başarılara imza attık. Makel gerek geniş ürün gamı gerekse de ürün kalitesi ile iş ortaklarımız ve son kullanıcılarımızdan beğeni görmektedir.” dedi. 

Posted by Atilla Thursday, November 20, 2014 1:56:00 PM

Haberler

Duyurular

Neler Yeni