"Dünya için üretiyoruz.."

“Birlikte Kazandık Şimdi Paylaşma Zamanı” sloganı ile  01 Ağustos  - 30 Eylül tarihleri arasında start alan kampanyası ile kazanılan Ford Transit Courier ve diğer marka araçlar sahiplerine teslim edildi. 10 ayrı ilde yapılan teslimatların yerinde olması büyük ilgi gördü. Final teslimler  27 Aralık’ta İstanbul’da gerçekleşti. 

 

 

 

 

 

 

 

Hedeflerini ve sektördeki büyümesini sürekli yükselten Makel Şirketler Grubu,

01 Ağustos  - 30 Eylül tarihleri arasında düzenlediği araç kampanyası ile yeni bir başarıya daha imza attı. Kampanya sonunda 200 araçlık dev bir filoyu iş ortaklarına teslim eden Makel Şirketler Grubu, araç teslimatlarını 09-27 Aralık tarihleri arasında bölge illerinde Ford Bayilerine ait merkezler üzerinden gerçekleştirdi.

 Kampanya araç kazanımı ile sınırlı değildi.  Aralık ayında 300 kişinin katılımı ile büyük ilgi gören Makel - Umre ziyareti ile geçtiğimiz Ocak ayında gerçekleşen Makel - Pattaya seyahati bu kampanyanın yanında Makel iş ortaklarına hediye olarak verilmesi büyük ilgi gördü.

 

 

 

 

 

 

 

Ankara, Konya, Burdur, İzmir Adana, Gaziantep Kahramanmaraş, Samsun, Trabzon ve final olarak İstanbul dahil olmak üzere toplam 10 ilde devir-teslim organizasyonlarının düzenliği kampanyada tüm araçlar sahiplerine eksiksiz teslim edildi. Birlikte yemek yenildiği ve sohbetlerin gerçekleştiği organizasyonlarda geçen bir yılın değerlendirmesi de yapıldı.  

Makel yetkilileri kampanya sonucundan oldukça memnun olduklarını, oluşan talep ve katılımın sevindirici olduklarını belirttiler. Teslimat taihleri aşağıdaki sıralamada gerçekleşti :

 

09 Aralık - Ankara
10 Aralık - Konya
11 Aralık - Burdur
12 Aralık - İzmir
15 Aralık - Adana
16 Aralık - Gaziantep (Bugün)
17 Aralık - Kahramanmaraş 
18 Aralık - Samsun
19 Aralık - Trabzon 
27 Aralık - İstanbul

Posted by Atilla Monday, January 19, 2015 10:50:00 AM

Haberler

Duyurular

Neler Yeni