"Dünya için üretiyoruz.."

MAKEL Şirketler Grubu, Almanya’nın Essen kentinde düzenlenen e-world Energy & Water 2014 Fuarı’na katılım gösterdi. 11–13 Şubat tarihleri arasında düzenlenen fuarda Makel’e olan ilgi yüksekti. 

Almanya’nın enerji, elektronik, elektrik ve gaz şebeke dağılımı alanındaki en önemli fuarları arasında yer alan e-world energy & water fuarına 30 metrekarelik bir stand ile katılan Makel Şirketler Grubu sayaç ve uzaktan okuma sistemlerine yönelik ürünleri ile ilgi odağı oldu.

 Elektrik gaz ve su alanında dağıtım yapan kamu ve özel şirketlerin de yer aldığı fuara üretici firmalarla birlikte yaklaşık 300 stand katıldı. Makel Şirketler Grubu’nun sayaç ürün gamından satılacak ürünlerle ilgili de Alman elektrik dağıtım firmaları, lokal belediyeler veya bu hizmeti veren daha küçük şebekeler ile görüşmeler yapıldığını belirten Makel yetkilileri fuarda Sırbistan, Karadağ ve Nijerya’dan da kendilerine taleplerin oluştuğunu söyledi. Makel Şirketler Grubu’nun Almanya’daki şirketi Makel GmbH’nın uzun süredir dağıtım şirketleri ile düzenli bir görüştüğünü belirten yetkililer, Almanya’ın en büyük dağıtım şirketi EON ve ENBW gibi şirketlerin laboratuarlarında test edilen mevcut sayaçların geçer not aldığı ve satın alma portföyüne dahil edildiği bilgisi verildi. Sözkonusu dağıtım firmalarından yetkililer fuar standını da ziyaret ettikleri verilen bilgiler arasındaydı. Daha çok trifaze ve kombi sayaç ürünleri ile ilgilenen Alman dağıtım firmalarından yakın zamanda sipariş gelmesi bekleniyor. Makel Şirketler Grubu fuardan başarı ile ayrıldı. 

Posted by Atilla Tuesday, February 18, 2014 8:36:00 AM

Haberler

Duyurular

Neler Yeni