"Dünya için üretiyoruz.."

 

 Makel Şirketler Grubu, TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası İzmir Şubesi tarafından düzenlenen III. Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisi'nde yer aldı.

21-24 Kasım 2013 tarihleri arasında Tepekule Kongre Merkezi'nde düzenlenen III. Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisi'ne 35 metrekarelik stand alanı ile katılım gösteren Makel Şirketler grubu yeni ürünleri ve başarılı çalışmaları ile dikkat çekiyor.

Makel, Anahtar priz, ev otomasyon sistemleri grup priz, otomatik devre kesiciler, otomatik devre kutuları, sigorta kutuları, kaçak akım sisgortaları, kaçak akım koruma şalterleri, kaçak akım korumalı kompakt şalterler, aksesuarlar, elektronik elektrik sayaçlar, GSM/GPRS modem, reaktif güç kontrol rölesi, panelmetre ve voltmetre ürünleri ile özel tasarım standında ziyaretçilerini ağırladı.

 

Üç gün devam eden  kongrede güç ve enerji sistemlerinin yanısıra aydınlatma konusunda da çeşitli sempozyumlar gerçekleşti. Makel Şirketler Grubu’nun tüm ürün gamında yer aldığı kongrede Türkiye’nin birçok bölgesinden gelen ziyaretçiler Makel standını ziyaret ederek bilgi aldılar

 

Posted by Atilla Tuesday, December 24, 2013 1:16:00 PM

Haberler

Duyurular

Neler Yeni