"Dünya için üretiyoruz.."

Makel tüm ürünlerini Antalya’da gerçekleştirilen uluslararası fuarda başarı ile sergiledi.

Makel Şirketler Grubu, 31 Ekim–3 Kasım 2013 tarihleri arasında Antalya Expo Center’da gerçekleştirilen ‘’BAUCON YAPEX 20.Uluslararası Yapı Malzemeleri ve İnşaat Teknolojileri Fuarı’’na katıldı.Yapı ve inşaat sektörüne yön veren seçkin firmaların buluştuğu fuarda Makel, yerli ve yabancı birçok ziyaretçi ile bir araya geldi. Önemli birçok görüşme gerçekleştiren Makel, yeni ticari ilişkilerin kurulmasında da önemli adımlar attı.Modern bir çizgide dizayn edilmiş standı ile tüm ürün gruplarını sergileyen Makel her yıl olduğu gibi yine tüm dikkatleri üstüne çekti.Antalya Yapex Fuarı’nda Makel, her yıl gittikçe gelişen geniş ürün gamında yer alan anahtar-priz, lüks seri anahtar-priz serileri, grup priz, sigorta (3kA-6kA ve 10kA) , sigorta  kutusu, elektronik sayaç, GSM/GPRS Modem, reaktif güç röleleri, Şok Korumalı Grup Priz, Aksesuar, Kaçak Akım Korumalı sigortalar (3kA-6kA ve 10kA), Kompakt Şalter, Kaçak Akım Korumalı Kompakt Şalterler ve Panelmetre ürün gruplarının tümünü sergilerken, 2013 yılında MAKELürün gamına yeni eklenen akıllı ev otomasyon sistemleri

 “ Smart home ’’ ürünlerinin tanıtımını yaptı.

Sürekli yenilenen ve gelişime açık yeni ürün ve hizmet odaklı şirket kimliği ve standa ziyarete gelen misafirlere gösterdiği ev sahipliği örneği ile fuarın odak noktası oldu. Akıllı ev otomasyon sistemlerini, özel olarak hazırladığı 20 metrekarelik simülasyon evde tanıtan Makel ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü. Aydınlatmadan ısıtma-soğutmaya, perde – jaluzi kontrolünden TV ve internete kadar bir evin içinde yer alan tüm fonksiyonları I Pad – I Phone (IOS) veya android sistemler üzerinden kontrol etme imkanı veren sistem, Makel tarafından Smarthome markası ile sunuluyor.

Yeni ürün  ‘’ SMART HOME Akıllı Bina Otomasyonu Sistemleri

Makel yeni “Smarthome” akıllı bina otomasyonu sistemleri ürünlerinin tanıtımının simülasyon ev ile ziyaretçilerin beğenisini topladı.

Makel’in yeni ürünü Smarthome ile yaşanılan tüm mekânlarda hem teknolojiyi en üst seviyede kullanıp hem de enerji maliyetlerini denetim altına almak artık çok kolay. 

Zekâ ve fonksiyonelliğin bir arada olduğu çözümleri üretmeye devam eden Makel, “Smarthome” ile akıllı bina teknolojisi ürünleri, global bir standart olan KNX normları ile sunuyor. KNX dünya çapında 250’yi aşkın üretici tarafından kullanılıyor.

Makel Smart Home ile her şey mümkün… Makel Smart Home, sensörlerle, pencere-kapıları izleme, yeraltı otoparklarını kontrol etme, sorun bildirimleri alma, enerji yönetimi, aydınlatma yönetimi, kriz yönetimi ve benzeri birçok iç ve dış etkene bağlı durumu senaryolarla izleme altına şansı veriyor. Sisteme PDA, PC veya touchscreen üzerinden erişmek ve konfigüre etmek mümkün.Ofislerde, otellerde, plazalarda, apartmanlarda, villalarda kısaca yaşanılan tüm mekânlarda hem teknolojiyi en üst seviyede kullanıp hem de enerji maliyetlerini denetim altına almak kolaylaşıyor.Geçmiş yıllarda olduğu gibi hareketli geçtiği gözlenen fuar yaklaşık 25.000 kişi tarafından ziyaret edildi. Ziyaretçiler arasında, son kullanıcılar ön sırada yer alırken, mimar, iç mimar, sektör çalışanı elektrikçilerin yoğun bir ilgisi olduğu görüldü. Özellikle fuarın üçüncü günü yakın bölge Elektrikçi Odalarına mensup üyeler yakından tanıdıkları Makel’i ziyaret ederek yeni çıkan ürünler hakkında bilgi aldılar. Bunun dışında yapı firmaları, mimarlar, iç mimarlar ve müteahhitler Makel standını ziyaret eden gruplar oldu.

Geniş ürün yelpazesi ile teknolojik ve kaliteli ürünlerini üretmeye, yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye ve her zaman ürünlerinin arkasında durmaya devam eden Makel, yeni tasarım ürün teşhir stantları ve görselleri ile büyük beğeni topladı. MAKEL ürünlerini ve firmayı yakından tanıma fırsatı bulan ziyaretçilere teknik knularda detaylı bilgiler verildi.

Posted by Atilla Monday, November 18, 2013 10:55:00 AM

Haberler

Duyurular

Neler Yeni