"Dünya için üretiyoruz.."

MAKELŞirketler Grubu, Ukrayna’nın başkenti Kiev’de bulunan Kiev Expo Plaza Fuar Merkezi’nde 23 – 26 Nisan 2013 tarihlerinde gerçekleştirilen “17. ELCOM Ukraine, Uluslararası Elektrik, Endüstriyel Aydınlatma ve Otomasyon Fuarı”na katılımda bulundu.

MAKEL Şirketler Grubu, Türkiye pazarında yaptığı başarılı satış – pazarlama çalışmalarına paralel olarak ihraç pazarlarındaki başarılı çalışmalarını sürdürüyor. MAKEL, Ukrayna’nın elektrik malzemeleri sektöründe en büyük fuarı olan “17.ELCOM Ukraine” Fuarına 88 m2 standı ile katılımda bulunarak ürün gamına yeni katılan ürünlerini başarı ile sergiledi. Stant ziyaretçilerine ve Ukraynalı firma temsilcilerine MAKEL ve ürünlerinin üstün özellikleri ve kalitesi konusunda detaylı bilgiler verildi.

17.ELCOM Ukraine Fuarı’nda yer alan MAKEL, özel tasarım standı ve sergilediği yeni ürünleri ile fuar ziyaretçilerinin büyük ilgisi ve beğenisini kazandı. Ukrayna Pazarına ilk giren Türk Firmalarından biri olan MAKEL, fuarda Anahtar-priz serilerinden (Millanta Modüler, Nemliyer Plus IP 55, Karea, Defne) Şok Korumalı Sıva Altı Topraklı Priz, aksesuar, grup priz, sigorta, sigorta kutusu ürünlerini sergiledi. MAKEL tarafından üretilmekte olan lüks anahtar grubundaki Cellia Anahtar Serisi ve Lumia Anahtar-priz serisi Ukraynalı fuar ziyaretçilerinden büyük ilgi gördü ve Ukrayna’nın dört bir tarafından sipariş talepleri alındı. MAKEL Standını ziyaret eden fuar ziyaretçileri, MAKEL markalı ürünlerin kalitesini çok iyi bildiklerini ve MAKEL’in Türk Malı ibaresi ile kalite anlayışını Ukrayna’da başarı ile gerçekleştirdiğini ifade ettiler ve MAKEL markalı elektrik malzemelerini günlük yaşamlarında güvenle kullandıklarını vurguladılar.

Posted by Atilla Friday, July 19, 2013 10:49:00 AM

Haberler

Duyurular

Neler Yeni