"Dünya için üretiyoruz.."

Her yıl Makel Şirketler Grubu tarafından geleneksel olarak organize edilen iftar yemeğine katılan Makel çalışanları mübarek Ramazan ayında Makel Ailesi  olarak birlikte olmanın mutluluğunu yaşadılar.

 

Onbir Ayın Sultanı mübarek Ramazan’da
 her yıl geleneksel olarak Makel Şirketler Grubu çalışanlarına verilen iftar yemeği ile bir araya gelen tüm çalışanlar büyük bir aile olmanın mutluluğu ile iftarlarını kutladılar.

 

Çalışanlarının memnuniyetini her zaman ön planda tutan Makel Şirketler Grubu 17 Temmuz’da Garden Resoran’ta düzenlenen iftar yemeği ile geleneği bozmadı. Başta Makel Yönetim Kurulu Başkanı Necati Çalışkan ve yönetim kurulu olmak üzere mavi ve beyaz yaka tüm çalışanların katıldığı iftar yemeğinde iftar saatinin gelmesiyle birlikte dualar okundu ve iyi dileklerde bulunuldu. İftar yemeğine Yaklaşık 650 kişi katıldı.

 Makel tarafından özenle hazırlandığı dikkat çeken iftar organizasyonu Garden Restoran’da yapıldı.  Makel çalışanları birlikte bir aile gibi olabilmenin önemine dikkat çekerek, diğer iftar yemeklerinde yeniden buluşabilmek için güzel dilek ve temmenilerde bulundular.   

 

Posted by Atilla Tuesday, September 02, 2014 11:16:00 AM

Haberler

Duyurular

Neler Yeni