"Dünya için üretiyoruz.."

Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen şirket çalışanlarının katılımı ile ‘’Corporate Games 2013’’  11.kez İstanbul’da 16 farklı branşta 146 farklı şirketten 5.000 kişinin katılımı ile gerçekleşti.

 

MAKEL Şirketler Grubu, 06–08 Eylül 2013 tarihlerinde düzenlenen organizasyonda 5 farklı branşta, toplamda 50 takım sporcusu ile temsil edildi.

Binlerce katılımcı 06 Eylül Cuma akşamı saat 18.00’den itibaren flama ve bayraklar ile İTÜ Ayazağa Kampusü’nde düzenlenen Açılış Korteji’ne katıldılarİTÜ Ayazağa Kampusü’nde düzenlenen açılış konuşmaları ile başlayan büyük maraton, 07 Eylül Cumartesi günü yapılan karşılaşmalar ve 08 Eylül Pazar günü yapılan finaller ile sona erdi.

İstanbul’un farklı yerlerinde gerçekleştirilen karşılaşmalarda MAKEL Şirketler Grubu’nu başarı ile temsil eden sporseverler, Dragon Boat, Masa Tenisi Kadın açık, Masa Tenisi Kadın Çiftler Açık, Masa Tenisi Erkek Çiftler Açık, Plaj Valeybolu Erkek Açık, Koşu Erkek Açık kategorilerinde dereceye girerek, madalya almaya hak kazandılar.

MAKEL Şirketler Grubu takım ruhunu paylaşmak ve spor kültürünü arttırmak amacı ile katıldığı İstanbul Corporate Games’te çalışanları ile birlikte keyifli bir hafta sonu geçirdi

 

 

Posted by Atilla Wednesday, September 25, 2013 2:50:00 PM

Haberler

Duyurular

Neler Yeni