"Dünya için üretiyoruz.."

Yılın ilk döneminde birbirinden güzel kampanyalara imza atan Makel Şirketler Grubu, Mart ayı sonuna kadar devam edecek olan birçok organizasyon için kolları sıvadı. 

Makel Şirketler Grubu, yılın ilk çeyreğinde müthiş kampanyalar ile adından söz ettirmeye hazırlanıyor. Şubat ayında başlayan ve Mart ayı sonuna kadar devam edecek olan kampanyada 2.500 TL’lik mal alımı yapan herkese elektrik Bosch marka kırıcı – delici hediye edilecek. Kampanyaya katılım bedelinin düşük ve hediyenin cazip olması nedeniyle katılımın yüksek olması bekleniyor. Makel yetkilileri kampanyanın bayiler ve satış noktaları arasında olumlu karşılandığını belirttiler. 2.500 TL’lik Bosch kırıcı-delici kampanyasına katılım 15 Mart tarihinde sona erecek.

 

Diğer yandan aynı dönemi kapsayacak şekilde Mart ayı sonuna kadar 19.500 TL’lik mal alımı yapan herkese Umre veya Pattaya’ya gitme hakkı kazanıyor. Mayıs ayında yapılacak seyahatlerde Umre ziyareti Berat Kandili’ni içine alacak şekilde organize edildi. Medine ve Mekke’nin beş yıldızlı lüks otellerinde konaklama yapacak olan Makel misafirleri için 9 gece 10 gün sürecek bir organizasyon hazırlandı. Makel yetkilileri kampanya seyahatlerine olan katılımların yüksek olmasını beklediklerini belirtirken,  “ 2015 Makel’in kampanyalarının konuşulacağı bir yıl olacak” dediler. 

Posted by Atilla Friday, March 06, 2015 4:19:00 PM

Haberler

Duyurular

Neler Yeni