"Dünya için üretiyoruz.."

Makel Şirketler Grubu tarafından her yıl olduğu gibi bu yıl da sosyal sorumluluk projesi kapsamında çalışmalarına devam ediyor. Avcılar Endüstri Meslek Lisesi’nde yapımı tamamlanan “Makel Tesisat Atölyesi” Avcılar İlçe Kaymakamı Hasan Kürklü, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Dal tarafından açılarak öğrencilerin hizmetine sunuldu. Yeni atölye ile birlikte meslek lisesi öğrencileri teorik dersleri anında uygulama yapabilecekleri daha modern bir atölyeye kavuşmanın sevincini yaşadılar.

 

 Makel Şirketler Grubu adına geçtiğimiz haftalarda açılışa katılan Genel Müdür Hakan Öztürk yaptığı açıklamada insanın sürekli gelişen bir varlık olduğunu ve gelişmenin en önemli yolunun ise eğitim olduğunu belirterek eğitimin, doğum anı ile başlayan ve  nefes almak gibi yaşamın son aşamasına kadar devam eden eğitimin önemli bir süreç olduğunu söyledi. 

Öztürk şöyle devam etti : “Geleceğimiz olan öğrencilerimize karşı sorumluluk hisseden bir firma olarak Makel Tesisat Laboratuarı ile sosyal sorumluluk projesi kapsamında çalışmayı tamamladık. Bu modern laboratuarı öğrencilerimize
teslim etmenin sevinci içerisindeyiz. Derslerinde başarılı olmaları, geleceğe daha iyi hazırlanmaları amacı ile çocuklarımıza daha modern bir ortam ve uygulama alanı sunmaya çalıştık.” dedi

 

Makel tesisat laboratuarı Avcılar İlçe Kaymakamı Hasan Kürklü, Makel Şirketler Grubu Genel Müdürü Hakan Öztürk ve okul yönetimi ile birlikte kurdele kesilerek kullanıma açıldı.

Posted by Atilla Thursday, April 17, 2014 2:17:00 PM

Haberler

Duyurular

Neler Yeni