"Dünya için üretiyoruz.."

2016 yılı ilk yarı kampanyası ile katılım gösteren Makel bayilerini Amerika Birleşik Devlet’leri gezisi ile ağırlayan Makel Şirketler Grubu rüya gibi bir organizasyona daha imza attı.

Dünyanın en çok turist çeken ülkelerinden biri olan Amerika Birleşik Devletleri’ne geçtiğimiz ay bir gezi düzenleyen Makel Şirketler Grubu, 2016 yılı birinci dönem kampanyasına katılan bayilerini eşli olarak ağırlamanın mutluluğunu yaşadı.

22-28 Ağustos tarihlerinde düzenlenen geziye katılım gösteren Makel Bayileri, San Fransisco, Las Vegas ve Los Angeles şehirlerine düzenlenen gezide misafirler, her biri ayrı bir marka olan efsane şehirleri doyasıya gezme ve yakından tanıma fırsatını yakaladılar.

İlk gün gerçekleştirilen uzun uçuşun ardınan San Fransisco’ya varan misafirler panaromik şehir turundan sonra şehrin en önemli ziyaret noktaları arasında bulunan ve birçok Hollywood filmine ilham kaynağı olmuş Alcatraz Adası ve Golden Gate Köprüsü’nü ziyaret ettiler.

San Fransisco’dan sonra Las Vegas’a geçen Makel misafirleri gecesi ve gündüzü birbirinden ayrı güzelliklere ev sahipliği yapan Amerika’nın en önemli eğlence ve turizm merkezinde gönüllerince vakit geçirdiler. Gündüz şehrin önemli merkezi noktalarını rehber eşliğinde ziyaret eden Makel bayileri, akşam “Jubile Show” ile eğlencenin tadına vardı.

Las Vegas’tan sonra otobüsle Melekler Şehri olarak ta bilinen Los Angeles’e geçildi. Tam gün Universal Studio’yu gezen misafirler her biri dünya çapında ün yapmış sinema filmlerine ait şovları izlediler. Gezinin son gününde ise Malibu Sahili gezildi. Makel misafirleri ABD seyahatini de unutulmazlar arasına ekledi.

 

Makel Amerika Seyahati 2016   

Makel Amerika Seyahati 2016   

Makel Amerika Seyahati 2016

Posted by Atilla Tuesday, September 27, 2016 5:33:00 PM

Haberler

Duyurular

Neler Yeni