"Dünya için üretiyoruz.."

Makel bayram tatilinde de boş durmadı. Çocuklar için bayramın en güzel etkinliklerinden biri olan komşu teyzelerden şeker toplamayı Makel face book sayfasında eğlenceli bir yarışa dönüştürdü.  En çok şekeri en kısa zamanda toplamayı başaran 10 kişi Teknosa’dan 100 TL’lik hediye çeki kazanmayı başardı.

 Makel Şirketler Grubu, facebook sayfasında yarışmaları ile ilgi çekmeye devam ediyor. Bayramlarda çocukların en sevdiği aktivite olan komşu teyzelerden şeker toplamaktan yola çıkarak buna facebook sayfasında sevimli bir yarışmaya dönüştüren Makel, tüm takipçilerine eğlenceli anlar yaşattı. Yarışma bayram süresince devam etti. Makel Facebook sayfasından uygulamaya giren kullanıcılar açıklamayı okuyup “Başla” butonuna bastıktan sonra karşılarına 12 daireden oluşan bir apartman çıkıyor. Burada amaç hızlı manevralar ile teyzelerin bulunduğu kapıların üzerine gelerek tıklamak ve şeker toplamak. Ancak sadece şeker toplamak yetmiyor. Bunu en kısa zamanda ve en çok sayıda yapmanız gerekiyor. Kısacası yarışmacılar için amaç en kısa sürede en çok şekeri toplamak.  

Bayram süresince yarışmaya katılarak en fazla şekeri en kısa sürede toplamayı başaran 10 katılımcı 100 TL’lik Teknosa çekinin sahibi oldu. Yarışmaya yaklaşık 1600 kişi katıldı. Yarışmaya katılan ve en kısa sürede en çok şeker toplayan bayram gezginlerinin isimleri şöyle oldu:

 

Serdar Akansu  - İzmir 

Berra Ural Ayaydın – İzmir

Sebahat Arslan – İzmir

Murat Saraylı – Zonguldak

Sultan Şahin – İstanbul

Çağlar Gülücan – Ankara

Fatih Bölücü - İstanbul

Cihan Kamber – Kocaeli

Mevlüt Yıldız – İzmir

Ömer Faruk Ersoy -Antalya

Makel önümüzdeki aylarda da bu tür yarışmalar yapmaya devam edeceğini belirtti.

www.facebook.com/MakelŞirketlerGrubu 

Posted by Atilla Tuesday, September 02, 2014 11:24:00 AM

Haberler

Duyurular

Neler Yeni