"Dünya için üretiyoruz.."

Bayilerin eşli olarak katılım gösterdiği Amerika seyahati yine çok ilgi gördü. New York, Miami ve Orlando’yu ziyaret eden Makel bayileri birbirinden eğlenceli aktiviteler ile unutulmaz günler yaşadılar.

Makel Şirketler Grubu, 2013 yılı birinci kampanya satışlarında katılmaya hak kazanan bayileri ile birlikte macera dolu bir Amerika seyahati yaşadı.

21-28 Ağustos tarihleri arasında yapılan gezinin ilk durak noktası New York oldu. Bir gecelik konaklamanın ardından Orlanda’ya devam eden bayilerimiz profesyonel rehber eşliğinde Universal Studio ve Disneyland’ı ziyaret etme imkanı buldular. Üniversal Stüdyolarında bir anda kendilerini birbirinden heyecanlı birçok aktivitenin içinden bulan Makel bayileri bu heyecanı tüm gün boyunca yaşamaya devam ettiler.

Bir sonraki gün dünyanın en ünlü eğlence parkı olarak kendine haklı bir yer edinen Disneyland’da geçen bayilerimiz herkesin bir şekilde hayatında yer  etmiş olan Disney kahramanları ile  beraber yürüyüş yaptılar ve fotoğraf çekildilerMasal şatolarını gezen ve birbirinden eğlenceli oyunlara katılan bayilerimiz gün boyunca tüm masalların birleşme noktası Magic Kingdom  caddesi üzerindeki Emporium’da alışveriş yaptılar. Akşam yemeği dünyaca ünlü zincir Hard Rock Cafe’de alındı.

Orlando gezisi sonras Miami’ye geçen bayilerimiz yine tam gün devam eden  şehir turuna katıldılarTarihi Baltimore Oteli’nden ünlülerin alışveriş merkezi 

olan Bal Harbour’a ve oradan küçük Havana Mahallesi’ne kadar Miami’de birçok yer gören Makel bayileri eğlence mekanları ile ünlü bu kentin keyfini 

çıkardılar.

Dönüşte tekrar New York’a geçen bayilerimiz burada gün boyu, Central Park’tan Empire States Building’e, Union Square’dan, China Town’a kadar birçok önemli yeri ziyaret ettiler. Asıl çarpıcı olan aktivite ise deniz üzerinden yapılan helikopter turu oldu. New York’un birçok noktasını tepeden görme şansını bulan Makel bayileri gezinin bu kısmından büyük keyif aldı.

Makel bayilerinin Amerika gezisi, katılımcıların büyük memnuniyeti ile sona ererken, bayiler bu tarz kampanyaların moral ve motivasyonu arttırdığını söyledi.

Posted by Atilla Friday, October 11, 2013 5:00:00 PM

Haberler

Duyurular

Neler Yeni