"Dünya için üretiyoruz.."

Alanya’dan Makel Şirketler Grubu’nu ziyarete gelen 60 kişilik müteahhit ve mimar grubu Makel’deki geniş ürün çeşitliliği ve üretim teknolojileri hakkında detaylı bilgi aldı. 

 

Makel Şirketler Grubu’nun Alanya’daki  bayisi Oktay Elektrik aracılığı ile firmayı ziyarete gelen 60 kişilik müteahhit ve mimarlardan oluşan özel misafir grubunu ağırlayan Makel, firma ve ürünleri hakkında detaylı bilgilendirmede bulundu. Bölgede konusunda söz sahibi firma sahiplerinin gerçekleştirdiği ziyarette ilk karşılamayı yapan Makel – Satış Pazarlama Direktörü Serkan Emsal’in hoşgeldiniz konuşmasının ardından Konferans Salonu’na alınan misafirler pazarlama tarafından yapılan Makel Şirket ve Makel ürünleri prezantasyonunu dinlediler. Prezantasyona Makel Şirketler Grubu Başkanı Necati çalışkan yönetim kurulu üyeleri ve müdürler katıldı. Sunumun ardından Makel Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Necati Çalışkan Oktay Elektrik’in sahibi Şerafettin Oktay’a günün anısına Makel yazılı desenli bir tabak hediye etti. 

Makel’in yeni ürün gamı içerisinde yer almaya başlayan ve akıllı ev otomasyon sistemlerini anlatan ve Makel Smarthome tanıtım filmini seyreden misafirler akıllı ev sistemlerine yönelik hazırlanan ürünlerden etkilendiklerini ve yeni yapılacak projeler için bilgi almak istediklerini söylediler. Sunum sonrası akıl ev simülasyonu için özel oluşturulan toplantı odasına geçen misafirler burada ipad ve akıllı telefonlar üstünden ışıktan, klima, perde ve jalüzi kontrolüne birçok uygulamaya şahit oldular. Mimar ve müteahhitler konuyla ilgili devam eden ve yeni başlayacak  projelerle ilgili bundan sonraki Makel ile yakın temasta olacaklarını belirttiler.

 

Öğle yemeğinin ardından fabrika gezisine geçen bayilerimiz enjeksiyondan anahtar – prize, şalt ve endüstriyel ürünlerden, grup priz ve sayaça kadar birçok ürüne ait üretim şartları hakkında bilgi aldılar.

 

Fabrika gezisinin ardınan boğazın eşsiz manzarasına sahip yerlerinden biri olan Arnavutköy Akıntıburnu Restoran’ta hep birlikte yemek alındı. Misafir grubunun ziyaretinde aktif rol oynayan Oktay Elektrik ve misafir grubu gezi ile ilgili duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

 

Ertesi gün tarihi yarımadayı gezen Alanyalı müteahhit ve mimarlar Makel’in misafiri olarak İstanbul’dan olumlu izlenimlerle döndüler.

Posted by Atilla Friday, October 11, 2013 2:32:00 PM

Haberler

Duyurular

Neler Yeni