"Dünya için üretiyoruz.."

Makel Smarthome tarafından Sağlık Bakanlığı İnşaat Daire Başkanlığı için düzenlenmiş olan Knx Bina Otomasyon Sistemleri  Eğitim Seminerinde, özellikle son dönemde devlet kurum ve kuruluşlarında sıkça kullanılan Knx otomasyon alt yapısı ve teknik özellikleri hakkında ayrıntılı bir sunum yapılmıştır.

Yapılan Eğitim toplantısında teknik uygulama örnekleri, projelendirme ve devreye alma süreçleriyle ilgili detaylar, gerek video görselleri gerek demo uygulamalarıyla açıklayıcı olarak işlenmiştir.

Eğitim toplantısı sonucunda Daire Başkanlığı Birim sorumlusu Elektrik Mühendisi Sayın Mete ÇAKIR  eğitimi toplantısını icra eden Makel Smarthome Abs Yöneticisi Emre ÜGE’ye ve Bölge Sorumlusu Yaşar TANKAL’a yapılan eğitim toplantısına ilişkin memnuniyet ve teşekkürlerini iletti.

lik alan üzerine kurulu stant ile katılan Makel Şirketler Grubu, çeşitli illerden katılan Elektrik Teknisyen ve Mühendis Odaları, Makine Mühendisleri Odaları, Elektrik Tesisat Mühendisleri Derneği, Mimarlar Odaları, TEDAŞ yetkilileri, proje firmaları ve Makel bayileri tarafından yoğun olarak ziyaret edildi.

 

Sürekli yenilenen ve gelişime açık yeni ürün ve hizmet odaklı şirket kimliği ve standa ziyarete gelen misafirlere gösterdiği ev sahipliği örneği ile fuarın odak noktası şirketleri arasında yer alan Makel fuar süresince her gün yüzlerce kişiyi ağırladı.

Posted by Atilla Monday, June 29, 2015 10:13:00 AM

Haberler

Duyurular

Neler Yeni